WIKRO B.V. is al meer dan een halve eeuw dé groothandel in afbouwmaterialen. En daar zijn we trots op!

Wij zijn groothandel in bouw-en afbouwmaterialen. Wikro B.V. te Renkum heeft een groot aantal voordelen voor de echte professional. Niet alleen kunnen wij snel uit voorraad leveren, maar beschikken wij ook over een zeer uitgebreid assortiment en leveren wij onze producten binnen 36 uur op locatie in Nederland. Deze hoge kwaliteit is niet alleen afkomstig van de grote, bekende merken, maar zo hebben wij door de jaren heen ook onze eigen private labels ontwikkeld.

Maak kennis met de knappe koppen die Wikro B.V. bijzonder maken

Edwin Spies

2de generatie CEO
e.spies@wikro.nl

Sonja Spies

Directieassistent & Officemanager
s.spies@wikro.nl

Hans Spies

1ste generatie CEO
h.spies@wikro.nl

Wessel Spies

Business Development, Marketing & Sales
w.spies@wikro.nl

Ruben van Koot

Vertegenwoordiger
r.koot@wikro.nl

Ap Jansen

Accountmanager, Rayon Manager
a.jansen@wikro.nl

Bas Kerseboom

Professioneel Alleskunner
info@wikro.nl

Ralph Abrahamsen

Accountmanager
r.abrahamsen@wikro.nl

Diane Derks

HR & Organisatie
d.derks@wikro.nl

Gijs Heijmans

Stagiair E-commerce & Online Marketing
info@wikro.nl

Wesley van Woudenberg

Content Creator
info@wikro.nl

Storm Bloemendaal

Magazijn medewerker/Order Picker
info@wikro.nl

Dylan Keizer

Nardo Derks

Magazijn medewerker/Order Picker
info@wikro.nl

Jasper ten Böhmer

Transport & Logistiek
info@wikro.nl

Dion Derks

Tico Vos

Order Picker
info@wikro.nl

Iris Beekman

Order Picker
info@wikro.nl

Mischa Poulussen

E-commerce & Online Marketing
info@wikro.nl

Dion Gros

Magazijn Medewerker
info@wikro.nl

Milan Rutjes

Order Picker
info@wikro.nl

Mischa Poulussen

E-commerce & Online Marketing
info@wikro.nl

Luke Zwartepoorte

Order Picker
info@wikro.nl